Stripes
Tjänster

Kontakta oss

Varmt välkommen att höra av dig
Ring eller kom förbi på en kopp kaffe. Resonera kring en idé eller låt oss föreslå bästa möjliga lösning. Lämna upphandlingsunderlag eller begär offert med kreativa lösningar och konkurrenskraftiga offerter.

 

Reglerteknik i Norr AB
Spikvägen 7, 943 36 Öjebyn
Tfn: 0911-25 77 90

 

Medarbetare

Glenn Sundqvist, Vd.
Telefon: 070-668 74 75
E-post: glenn@rtn.se

 

Peter Lidström, Projektör.
Mobil: 070-668 74 46
E-post: peter@rtn.se

 

Lennart Jonsson, Servicetekniker.
Mobil: 070-656 74 75

E-post: lennart@rtn.se

 

Lars Karlsson, Servicetekniker.
Mobil: 070-668 74 01

E-post: lars@rtn.se

 

Martin Lindahl, Servicetekniker.
Mobil: 070-622 75 76

E-post: martin@rtn.se

 

Magnus Nilsson, Servicetekniker.
Mobil: 070-668 95 88

E-post: magnus@rtn.se

 

Mikael Sellbom, Servicetekniker.

Mobil: 070-668 66 10

E-post: mikael@rtn.se